Akcesoria kosmetyczne

Na rynku znajduje się obecnie wielu producentów oraz dystrybutorów akcesoriów kosmetycznych. Cieszą się one dużą popularnością nie tylko wśród pań. Gadżety do pielęgnacji urody znajdują uznanie także wśród panów. Jednak produkty dostępne w drogeriach charakteryzują się dość wysoką ceną. Szukasz tańszych odpowiedników z Chin? A może myślisz o założeniu własnego sklepu, gdzie będziesz sprzedawać importowane akcesoria kosmetyczne jak np. gąbki, pędzle do nakładania makijażu, szczotki, myjki, itp.

Oferujemy import towarów z Chin. Sprowadzimy dla Ciebie asortyment od sprawdzonych producentów z Azji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić kompleksową usługę. Nie tylko znajdziemy i przetransportujemy towar od chińskich producentów. Zadbamy również o bezpieczeństwo transakcji oraz dopełnienie wszystkich formalności prawnych czy cywilno-skarbowych.

Dokładamy również wszelkich starań, aby importowane akcesoria kosmetyczne spełniały wymagania narzucone zarówno przez Polskę, jak i Unię Europejską. Znajdziemy dla Ciebie tanie, a do tego bezpieczne w użytkowaniu gąbki, pędzle do nakładania makijażu, szczotki, myjki i inne gadżety do pielęgnacji!

Zdjęcia