Amortyzatory

W naszej bogatej ofercie znajdują się amortyzatory. Służą one do absorbcji energii, izolacji wibracji i tłumienia hałasu, a także zapewniają płynną kontrolę prędkości. W zakresie produkcji współpracujemy z fabryką, która jest wiodącym producentem tego typu produktów.

Wszystkie amortyzatory są bezobsługowe, samowystarczalne i zapewniają bezpieczny ruch w szerokim zakresie zastosowań. Są przeznaczone do pochłaniania uderzeń i płynnego hamowania ładunków, aby zapobiec uszkodzeniom. Pozwala to na szybsze tempo cyklu, wydłużoną żywotność sprzętu i wyższą wydajność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów utrzymania.

Nasze amortyzatory mogą być stosowane m.in. w:

 • motoryzacji – przedziały, pokrywy i uchwyty w samochodach osobowych.
 • technice gospodarczej – zawiasy szafkowe, klapki i amortyzatory, deski sedesowe, pralki elektryczne, lodówki, klamki drzwi, itp.
 • elektronice związanej m.in. z rozrywką – automaty do sprzedaży, fortepiany, siedzenia teatralne i kinowe, półki samolotu, półki supermarketów itp.
 • przemyśle – wtryskarki, sitodrukarki, sprzęt wiertniczy itp.
 • sprzęcie biurowym – pokrywy kserokopiarek, drukarek itp.
amortyzatory2 amortyzatory1amortyzatory2 SONY DSCamortyzatory1

Kontrola technologii i jakości

Począwszy od pozyskiwania materiałów, przez produkcję części, montaż aż po przedwysyłkową inspekcję produktów, wszystkie procedury są objęte naszą szczególną kontrolą jakości, która jest ściśle zgodna z normą ISO9001. Ponadto:

 1. Wszystkie materiały spełniają standardy ROHS.
 2. Każde z części zapasowych są produkowane przez naszego producenta. Części podstawowe są wytwarzane przez zaawansowaną maszynę do formowania wtryskowego.
 3. Produkcja wszystkich części podlega ścisłej kontroli jakości i inspekcji.
 4. Wykonujemy 100 % kontrolę amortyzatorów.
 5. Mamy zaawansowane urządzenia do kontroli, w tym dwuwymiarowe urządzenia do testowania, mikroskop o wysokiej rozpiętości, tester siły, itp.
 6. Każdy produkt został oznakowany indywidualnym numerem i posiada swoją książkę produkcji, która jest przechowywana przez 5 lat.

Przykładowe katalogi:

Jeśli nie znalazłes amortyzatora, którego szukasz w katalogach, napisz do nas. Nasz dostawca ma szeroką bazę produktową, zatem na pewno będziemy mogli zaproponować Ci to, czego potrzebujesz.