Import odzieży i biżuterii

Zwiewne sukienki, eleganckie marynarki, seksowne tuniki to właśnie rynek azjatycki jest tym, który wyznacza trendy w modzie. Chińscy producenci już od dawna kierują swoje towary na rynek europejski, gdzie cieszą się one dużym zainteresowaniem kobiet. Podobnie jest w przypadku biżuterii: kolorowe bransoletki, duże naszyjniki i fantazyjne kolczyki mają swoje zwolenniczki także w Polsce. W jaki sposób jednak dotrzeć do towarów chińskich będąc w Polsce? Istnieją wprawdzie portale aukcyjne, ale korzystanie z nich wiąże się z dużym ryzykiem Nigdy nie wiadomo, czy osoba sprzedająca jest uczciwa, a zakupiony produkt na pewno do nas dotrze, a jeśli tak, to w jakim czasie. Warto więc zastanowić się nad możliwością współpracy z bezpośrednim importerem produktów pochodzących z Azji, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji oraz ułatawia import biżuterii z Chin.

Import odzieży z Chin

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientek, którym zależy na modnym wyglądzie, ale jednocześnie nie chcą wydawać zbyt dużej ilości pieniędzy na ubrania, oferujemy możliwość importu towarów i innych krajów azjatyckich. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę zamówienia importu odzieży z Chin. Na Państwa życzenie zajmujemy się przygotowaniem oferty produktowej, a następnie sprowadzamy wybrane wzory, zlecamy produkcję towarów i nadzorujemy jej przebieg. Końcowym etapem jest przetransportowanie gotowych wyrobów do Polski.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możecie Państwo liczyć na to, że zapewnimy Wam produkty najwyższej jakości, które z całą pewnością przypadną Wam do gustu. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z naszą firmą okazała się udana i pozwoliła Wam ubierać się modnie bez konieczności wydawania dużej ilości pieniędzy. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi działami produktowymi. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących współpracy zapraszamy Państwa do kontaktu.

Zdjęcia

Odzież z importu z ChinBiżuteria z ChinImportowana biżuteria