Artykuły reklamowe

 

Import artykułów reklamowych z Azji to jedna z naszych ulubionych dziedzin. Grupa kreatywnych ekspertów pomoże Państwu w wyborze tego najwłaściwszego produktu, który sprawi wiele radości jego użytkownikom. Aby przygotować ofertę na najbardziej trafny produkt reklamowy, potrzebować będziemy kilku informacji:

  • grupa docelowa – czyli do jakiego klienta kierowana jest promocja i gadżet (przedział wiekowy, status społeczny, hobbiści itp.);
  • forma promocji (loteria, konkurs, gadżet dodawany do artykułu, darmowy upominek itd.);
  • przedział cenowy oraz ilościowy.

Dla najbardziej wymagających klientów przygotujemy indywidualny projekt graficzny produktu reklamowego. Każde z zamówień wyprzedzamy prototypem produktu, który następnie ma zostać odwzorowany w masowej produkcji. Wzory przygotowywane są z największą starannością, nakładamy na nie logo lub grafikę wybraną przez Państwa. Oferujemy import towarów z Chin transportem morskim, mieszanym lub lotniczym. Wszystko zależne jest od tego, ile czasu mamy na realizację zamówienia. Wybierając transport drogą lotniczą musimy wziąć pod uwagę fakt, iż taka dostawa jest najdroższa i towarzyszą jej obostrzenia, o których informujemy na etapie zapytania. Produkcja masowa wraz z dostawą do Polski trwa 50 – 90 dni (w zależności od wolumenu).

Dlaczego firmy decydują się na import z Chin? Ponieważ wciąż jest to jeden z najtańszych sposobów na uzyskanie różnego rodzaju artykułów w dużych ilościach i w naprawdę atrakcyjnych cenach, dzięki którym możliwe będzie konkurowanie na krajowych i światowych rynkach. To propozycja, z której korzystają nie tylko międzynarodowe przedsiębiorstwa, ale również takie które chcą rozszerzyć zakres swojej działalności lub poszukują nowych sposobów na organizację pracy i optymalizację kosztów. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę oraz opiekę doświadczonego doradcy na każdym etapie współpracy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.