Zamówienia indywidualne

 

Pośrednictwo importu towarów z Chin kierujemy do klientów indywidualnych, którzy sprowadzone przez nas towary kierować będą do dalszej odsprzedaży lub do celów użytkowych. Dzięki nam możecie Państwo umocnić bądź stworzyć własną markę od podstaw, zapewniamy projekty graficzne opakowań, jak również logotypy. Dobrej jakości produkty oznakowane Waszym LOGO sprawią, iż staną się Państwo rozpoznawalni na rynku, a dzięki temu sprzedaż będzie bardziej efektywna.

Jedyne informacje, jakie od Państwa potrzebujemy w celu przygotowania oferty to: opis produktu, ilość oraz specyfikacja pakowania lub tylko swój pomysł, a my doradzimy, jak dalej sprawę poprowadzić. Sprawdzamy fabryki nie tylko na terenie Azji, ale też na innych kontynentach, nie pomijamy również polskich producentów, co umożliwia uzyskanie jak najlepszej oferty. Z tego właśnie powodu nasza propozycja jest dla Państwa tak wygodna. Możecie mieć pewność, że współpracując z nami będziecie mogli znaleźć producenta, który będzie w stanie wykonać dokładnie takie produkty, których potrzebujecie, a na dodatek w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Wyszukujemy nowości rynkowych, aby mogli Państwo być pierwszymi na rynku przy wprowadzaniu danego towaru. I cały czas pamiętamy, aby ceny były atrakcyjne! Nie bez powodu import z Chin jest tak popularny.

Wszelkie produkcje poddawane są rzetelnej kontroli agentów oraz podmiotów wyspecjalizowanych w określonych wyrobach. Zapewniamy certyfikację oraz badania potrzebne do wprowadzenia produktu na rynek. Profesjonalna obsługa oraz wsparcie doświadczonego opiekuna przez cały okres trwania współpracy daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa oraz pewności tego, że dokonali właściwego wyboru. Zapewniamy, że import z Azji, jak również z innych krajów jest praktyką stosowaną przez największe światowe koncerny, ale również przez niewielkie lokalne firmy. Aby zachować konkurencyjność, należy szukać wszystkim sposobów umożliwiających osiągnięcie tego celu.