Import sztucznej biżuterii

Propozycja dla osób szukających dostawcy taniej i modnej sztucznej biżuterii. Oferujemy import sztucznej biżuterii z Chin i innych towarów z Azji jedynie od sprawdzonych producentów. Zadbamy nie tylko o wyszukanie asortymentu zgodnego z Twoimi wymaganiami, ale także zorganizujemy jego transport drogą morską bądź lotniczą. Zadbamy również o formalności związane ze sprowadzaniem azjatyckiego towaru do Polski.

Importowana sztuczna biżuteria typu kolczyki, bransoletki, naszyjniki, itp. cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli sklepów stacjonarnych i internetowych. To ciekawa i znacznie tańsza alternatywa dla kosztownych bransoletek czy kolczyków ze znanych salonów jubilerskich. To doskonałe rozwiązanie dla osób kochających modny wygląd oraz doceniających znaczenie drobnych dodatków w stylizacji.

Realizujemy zamówienia na import konkretnych towarów z Azji, ale nie tylko. Na Twoje życzenie możemy sami wyszukać sztuczną biżuterię dopasowaną do Twoich oczekiwań. Sprowadzimy dla Ciebie także takie modele bransoletek, kolczyków czy naszyjników, które były dotąd niedostępne na rynkach europejskich.


Zdjęcia