Kompleksowa obsługa importu z Chin

Oferujemy kompleksową obsługę eksportu towarów do krajów azjatyckich oraz importu towarów z Azji do Europy. Posiadamy duże doświadczenie w naszej profesji. Przez wiele lat pracowaliśmy jako specjaliści dla największych importerów w Polsce. Dzięki temu udało nam się skompletować szeroką bazę producentów z Chin oraz nawiązać współpracę z agentami, którzy nadzorują wszelkie projekty prowadzone przez naszą firmę. Dzięki współpracy z naszą firmą zaoszczędzą Państwo czas i, co najważniejsze, pieniądze. Unikną Państwo także wysokiej marży, którą stawiają importerzy, otrzymają Państwo wszystkie informacje odnośnie aktualnego stanu zamówienia.
 
Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc przez cały okres trwania naszej współpracy, która jest odpowiednia zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm lokalnych. Dzięki nam będą Państwo mogli rozwinąć swoją działalność, znaleźć nowe rynki zbytu oraz producentów oferujących produkty doskonałej jakości w przystępnych cenach. Eksport oraz import towarów z Azji to nie tylko Chiny, ale również inne kraje, w których także można znaleźć doskonałe oferty.
 
Warunki współpracy:
 

W ramach obsługi importowej:

  • przygotowujemy ofertę produktów,
  • sprowadzamy wzory,
  • zlecamy produkcję,
  • nadzorujemy produkcję,
  • organizujemy transport, wybieramy najlepszą ofertę na wybrany rodzaj transportu (morski lub lotniczy).

W obsłudze eksportowej

  • szukamy rynków zbytu na Państwa produkt,
  • sprawdzamy kontrahentów w Chinach,
  • negocjujemy warunki dostaw oraz płatności,
  • wysyłamy towar do Chin organizując transport, wybieramy najlepszą ofertę na wybrany rodzaj transportu (morski lub lotniczy).

Rozpoczęcie z nami współpracy importowej rozpoczyna się od przesłania do nas przez Klienta jak najdokładniejszej specyfikacji towaru  oraz ilości, jakimi jest zainteresowany. Następnie kontaktujemy się z naszymi agentami oraz dostawcami w celu przygotowania jak najbardziej atrakcyjnej oferty. Na tym etapie konsultujemy z Klientem wszystko to , co jest istotne do przeprowadzenia transakcji np. warunki płatności, termin dostawy, wybór środka transportu oraz to wszystko, co dotyczy produktu: kształt , kolorystyka, dane techniczne, certyfikacja,  możliwości naniesienia LOGO, jeśli Klient ma takie życzenie. Po osiągnieciu porozumienia dot. warunków zawartych w ofercie wybrany dostawca przygotowuje wzory. Po akceptacji zdjęciowej są one wysłane do Polski, dzięki czemu Klient może sprawdzić, jak w rzeczywistości prezentuje się jego produkt i dokonać akceptacji bądź nanieść poprawki. 
 
Następnym krokiem jest uruchomienie produkcji, która poprzedzona jest najczęściej przedpłatą w wysokości 30 % z całości zamówienia. W trakcie produkcji bądź po jej zakończeniu, a jeszcze przed wysyłką dokonujemy inspekcji towaru, tak aby sprawdzić, czy nasz kontrahent wywiązał się z tego, co zostało ustalone. Na tym etapie, jeśli okaże się, ze nasz towar rożni się od tego, który został zamówiony, nasz kontrahent poprawi produkcje wg naszych wytycznych, dlatego tak ważne jest przeprowadzenie kontroli. 
 
Po zakończonej produkcji ponownie analizujemy, który środek transportu jest najlepszy, aby w danym momencie znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Przygotowujemy również wszelkie dokumenty, które są potrzebne do wprowadzenia towaru na teren Unii Europejskiej. Ułatwi to również bezproblemowe oclenie towarów.

 

Obsługa eksportowa to przede wszystkim sprawdzenie, czy na nasz towar znajdzie się zapotrzebowanie na rynku azjatyckim, gdzie tkwi ogromny potencjał sprzedażowy. Z naszego doświadczenia wynika, ze towary przeznaczone na eksport musza charakteryzować się wysoka jakością jak również oryginalnością, czyli czymś, co zostanie uznanie za luksusowe. Jeśli dany produkt spełnia te wymogi rynek azjatycki stoi przed nami otworem.