Realizacje

Nasze realizacje to przeróżna gama produktów pośród których można znaleźć takie jak: samochody elektryczne, akcesoria motoryzycyjne, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego i mnóstwo artykułów promocyjnych. Poniżej przedstawiamy zdjęcia niewielkiej ilość produktów, które dzięki nam znalazły się na rynku europejskim.

Artykuły motoryzacyjne

Sprowadzamy dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty związane z motoryzacją – głównie części samochodowe takie jak felgi, wycieraczki i inne. Zapewniamy klientom import z Chin, wprowadzając nowe towary na rynek europejski. Dbamy o to, aby każdy z naszych zleceniodawców otrzymał dokładnie taki towar, jakiego oczekuje.

Artykuły
kuchenne

Wśród proponowanego przez nas asortymentu znalazły się również wszelkiego rodzaju artykuły wykorzystywane w kuchni. Są to przede wszystkim naczynia porcelanowe i szklane – filiżanki, miski, itp., wykorzystywane na co dzień podczas przygotowywania i spożywania posiłków. Zapewniamy kompleksową obsługę każdego zamówienia.

Zabawki,
maskotki

W ramach importu z Azji (przede wszystkim Chin) proponujemy Państwo sprowadzenie różnego typu zabawek dla dziewczynek i chłopców – klocków, maskotek, lalek a także zabawek edukacyjnych. Nasze produkty świetnie nadają się do sprzedaży w sklepach, kioskach, hipermarketach czy stoiskach w centrach handlowych.

Odzież,
biżuteria

Ubrania i dodatki pochodzące z Azji uważa się za najmodniejsze, w związku z czym cieszą się dużą popularnością także na rynku europejskim, w tym także polskim. Sukienki, swetry, tuniki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki – to tylko niektóre artykuły, które możemy dla Państwa sprowadzić na specjalne życzenie.